You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار

برنامه‌ريزي ويژه براي برگزاري باشكوه پانزدهمين نمايشگاه قرآن و عترت اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برنامه‌ریزی ویژه برای برگزاری باشکوه پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان خبر داد.

به گزارش اداره رسانه و فضای مجازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های فرهنگی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان به شمار می‌رود، گفت: در شرایطی که همگان این شرکت را یک مجموعه اقتصادی می‌دانند اما در برنامه چشم‌انداز شرکت، مقوله‌های فرهنگی نیز جایگاه ویژه‌ای دارند به طوری که برگزاری نمایشگاه‌هایی مانند نمایشگاه قرآن و عترت، نمایشگاه کتاب و نمایشگاه دستاوردهای زندانیان استان اصفهان از جمله این مقولات فرهنگی به شمار می‌روند.

وی با بیان اینکه همزمانی برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت با ماه مبارک رمضان موجب افزایش معنویت و ترویج منویات دین مبین اسلام می‌شود، افزود: نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان یکی از طولانی‌ترین زمان‌های برگزاری را در میان نمایشگاه‌های برگزار شده در استان اصفهان دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان از پنجم تا یازدهم خردادماه و طی هفت روز متوالی برگزار خواهد شد.

به گفته وی، ثبت نام پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان اکنون آغاز شده و متقاضیان به حضور  در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به نشانی الکترونیکی quranisf.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

یارمحمدیان با اشاره به زمینه‌های حضور در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان تصریح کرد: فعالان عرصه‌های نشر مکتوب و انتشارات قرآنی، رسانه‌های دیجیتال، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات فرهنگی، هنری و قرآنی شامل نقاشی، خوشنویسی، آثار حجمی، سفال، سرامیک و...، حجاب و عفاف، کودکان و نوجوانان، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و موسسات قرآنی، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های جمعی و دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی علوم قرآنی می‌توانند در این نمایشگاه حضور یابند و به ارائه دستاوردهای خود بپردازند.

انتهای پیام/